overenyweb.cz

Vlastní notifikace

Nápověda / Nastavení notifikací / Vlastní notifikace

Nabízíte dopravu zdarma, slevovy na vybrané produkty nebo dokonce do balíčku ke zboží přibalujete dárek? To jsou benefity, které mohou spoustu návštěvníků přesvědčit k nákupu. Nenechávejte si je pro sebe. Zobrazte je v notifikacích, ať jsou všem na očích.

Přesně k tomu slouží Vlastní notifikace. Můžete si do ní napsat cokoli uznáte za vhodné.

Nastavení

 • Pojmenujte notifikace
  Vlastních notifikací můžete mít v rámci kampaně neomezené množství. Pojmenujte si proto notifikaci tak, abyste měli přehled co ve které nabízíte za benefity.
 • Napište text notifikace
  Zde vás nebudeme nijak omezovat v tom, co může být v notifikaci. Je to je na vás. Přidali jsme jediný limit. Text notifikace je omezen na maximálně 85 znaků.
 • Opakování notifikací
  Ve výchozím nastavení je tato funkce zapnuta. To znamená, že notifikace se budou neustále opakovat. Neustále opakování notifikací můžete kdykoliv vypnout.
 • Odkaz
  Pokud potřebujete do notifikce přidat proklik na jakoukoliv stránku, aktivujte tuto funkci. Zobrazí se vám detailní nastavení.
 • Pojmenujte tlačítko a vložte URL
  Do tohoto pole napište text, který se má zobrazit v notifikací jako odkaz. Text může obsahovat maximálně 33 znaků.
  Do pole URL vložte odkaz na stránku, na kterou chcete návštěvníky z notifikace přesměrovat. Pokud chcete tento odkaz zobrazovat v notifikaci jako tlačítko, aktivujte funkci “Odkaz jako tlačítko

Nezapomeňte své nastavení uložit.