overenyweb.cz

Návštěvnost - aktuální statistiky

Nápověda / Nastavení notifikací / Návštěvnost – aktuální statistiky

Ukažte všem, že to na vašem webu žije. Zobrazujte aktuální počet lidí, kteří si právě teď prohlížení vaše stránky. Jak na to? To se dozvíte v tomto návodu.

1. Pravidla zobrazení

Pojmenujte návštěvníky
Ve výchozím nastavení jsme vaše návštěvníky pojmenovali jednoduše “návštěvníci”. Pro základ je to fajn, ale je to neosobní. Pojmenujte své zákazníky tak, jak jim opravdu říkáte. Prodáváte hračky pro pejsky? Pojmenujte návštěvníky “pejskaři”. Nebo třeba “maminky”, pokud prodáváte oblečky pro děti. Doporučujeme oslovení návštěvníků upravit tak, aby opravdu mířilo právě na vaši cílovou skupinu návštěvníků.

Minimální počet návštěvníků pro zobrazení 10
Chcete, aby se tato notifikace zobrazovalo pouze v časech, kdy je na vašem webu opravdu frmol? Nastavte si minimální počet návštěvníků a pokud jich na webu bude v daný moment méně, tuto notifikaci jim nezobrazíme.

Počet návštěvníků z celého webu
Vyberte si, zda chcete zobrazovat návštěvníky celého webu nebo jen některých stránek. Ve výchozím nastavení zobrazujeme návštěvníky všech stránek na vaší doméně.

Opakování notifikací
Ve výchozím nastavení je tato funkce zapnuta. To znamená, že notifikace se budou neustále opakovat. Neustále opakování notifikací můžete kdykoliv vypnout.

2. Spárování

Na této záložce naleznete informaci o tom, z jaké domény čerpáme data pro tuto notifikaci. Nastavení přebíráme z nastavení, které jste zadali při vložení webu. Pokud jej chcete upravit, přejděte do záložky “Nastavení” v levém menu.

Nezapomeňte své nastavení uložit.


Veškerá data začínáme sbírat až od chvíle, kdy nasadíte Pixel kód na váš web. Pokud jste tedy například nasadili Pixel kód dnes a včera vaše stránky navštívilo 10 lidí, tyto návštěvníky se v notifikacích nemohou zobrazit.