overenyweb.cz

Návštěvnost - souhrnné statistiky

Nápověda / Nastavení notifikací / Návštěvnost – souhrnné statistiky

Tato notifikace je výborná pro menší weby, které nemají tisíce návštěvníků denně. Zobrazujte notifikace s informací, že i u vás lidé tráví svůj čas. Sečteme počet návštěvníků, registrací nebo objednávek na vybrané časové období a zobrazíme souhrnné statistiky v notifikaci.

1. Pravidla zobrazení

Vyberte variantu
V notifikaci můžete zobrazit souhrnné statistiky návštěvnosti, registrací nebo objednávek. Zde si vyberte, jakou variantu chcete zobrazovat.

Pojmenujte návštěvníky
Ve výchozím nastavení jsme vaše návštěvníky pojmenovali jednoduše “návštěvníci”. Pro základ je to fajn, ale je to neosobní. Pojmenujte své zákazníky tak, jak jim opravdu říkáte. Prodáváte hračky pro pejsky? Pojmenujte návštěvníky “pejskaři”. Nebo třeba “maminky”, pokud prodáváte oblečky pro děti. Doporučujeme oslovení návštěvníků upravit tak, aby opravdu mířilo právě na vaši cílovou skupinu návštěvníků.

Návštěvníci za posledních
Nastavte si, jak daleko do historie máme počítat. Na výběr máte ze 3 varianta: 24 hodin, 7 dní, 30 dní.

Minimální počet návštěvníků pro zobrazení
Chcete, aby se tato notifikace zobrazovalo pouze v časech, kdy je na vašem webu opravdu frmol? Nastavte si minimální počet návštěvníků a pokud jich na webu bude v daný moment méně, tuto notifikaci jim nezobrazíme. 

Počet návštěvníků z celého webu
Vyberte si, zda chcete zobrazovat návštěvníky celého webu nebo jen některých stránek. Ve výchozím nastavení zobrazujeme návštěvníky všech stránek na vaší doméně.

Opakování notifikací
Ve výchozím nastavení je tato funkce zapnuta. To znamená, že notifikace se budou neustále opakovat. Neustále opakování notifikací můžete kdykoliv vypnout.

2. Spárování

Pro variantu s návštěvníky zde naleznete pouze needitovatelné shrnutí. Pro variantu s objednávkami a registracemi zde vyplňte pravidlo, na které stránce máme čerpat data pro tyto notifikace.

Nezapomeňte své nastavení uložit.


Veškerá data začínáme sbírat až od chvíle, kdy nasadíte Pixel kód na váš web. Pokud jste tedy například nasadili Pixel kód dnes a včera vaše stránky navštívilo 10 lidí, tyto návštěvníky se v notifikacích nemohou zobrazit.