overenyweb.cz

Jak přidat do jednoho účtu více webů?

Nápověda / FAQ  / Jak přidat do jednoho účtu více webů?

Od tarifu Start můžete mít v Ověřeném webu libovolný počet webových stránek. Jednotlivé webové stránky mohou dokonce běžet na rozdílných e-shopových systémech. V tomto návodu Vám ukážeme, jak můžete přidat novou webovou stránku do svého účtu. 

1. Přihlaste se do administrace svého účtu v Ověřeném webu

2. Přejděte na seznam již vložených webů

V levé horní části obrazovky klikněte na název vašeho již přidaného webu. Z nabídnutých možností následně klikněte na “Zobrazit všechny”. V pravém rohu se zobrazí tlačítko “+Přidat web”. Klikněte na něj.

3. Vyplňte údaje o webu a změny potvrďte tlačítkem “Pokračovat”.

4. Vložte Pixel kód na váš web

V seznamu přidaných webových stránek vyberte nově přidaný web. Následně v levém menu klikněte na záložku “Nastavení”. Zde máte možnost upravit údaje o webové stránce a zároveň zde naleznete Pixel kód. Ten zobrazíte kliknutím na tlačítko “Propojit” pod údaji o webu. Zobrazí se vám Pixel kód, který zkopírujte a vložte jej do hlavičky vašich webových stránek. Zde naleznete návody, jak Pixel kód vložit do různých e-shopových systémů.

5. Aktivujte Pixel kód

Otevřete si vaše webové stránky, na které jste vložili Pixel kód a proklikejte pár stránek (např. kategorií produktů). To nám pomůže zachytit první data z vašich stránek. Nyní si otevřete administraci vašeho účtu v aplikaci Overenyweb.cz a klikněte na tlačítko “Zkontrolovat”. Pokud se zde zobrazí zelená fajfka s nápisem “Aktivní”, vše se podařilo a Pixel kód je nyní aktivní.

Tímto způsobem můžete vložit libovolný počet webových stránek. 

Neaktivní Pixel kód
Prošli jste návodem a stále není Pixel kód aktivní? Napište nám na info@overenyweb.cz a my vám s nastavením pomůžeme.

Pokud je Pixel kód aktivní, pokračujte na spuštění první kampaně.