overenyweb.cz

Jak zjistím, že mi došly kredity?

Nápověda / FAQ  / Jak zjistím, že mi došly kredity?

Předem Vás na blížící se vyčerpání kreditů upozorníme.

Navíc si můžete pravidelně své kredity kontrolovat ve své administraci. Podívejte se, kde v administraci naleznete statistiky čerpání kreditů (zde klikněte).

Jak Vás na docházející kredity upozorníme?

Pošleme Vám 3 e-mail s informací o blížícím se vyčerpání kreditů.

  1. E-mail Vám dorazí, pokud vyčerpáte 75 % kreditů, abyste o blížícím se vyčerpání kreditů věděli s dostatečným předstihem. 
  2. E-mail Vám dorazí po vyčerpání 90 % kreditů a je tedy pravý čas na přihlášení se do aplikace a přidání kreditů.
  3. E-mail Vám dorazí ihned po vyčerpání 100 % kreditů

Co dělat po vyčerpání kreditů?

Nyní máte 3 možnosti:

  1. Počkat na začátek dalšího období. V takovém případě se Vám nyní notifikace zobrazovat nebudou a k jejich automatickému spuštění dojde ihned k začátku nového předplaceného období. POZOR v tomto případě může dojít k dočasnému snížení konverzního poměru e-shopu!

  2. Navyšte si svůj aktuální tarif a problémy s nedostatkem kreditů už nebudete muset nikdy řešit. Tarif si můžete navýšit na jedno kliknutí v administraci svého účtu: https://app.overenyweb.cz/profile

  3. Jednorázové dokoupení kreditů. Výhodou je, že všechny nevyužité kredity z tohoto balíčku se Vám přenáší do dalšího období a máte je k dispozici dokud je zcela nevyčerpáte. Prioritně dochází k čerpání kreditů v rámci tarifu a až poté odečítáme kredity z tohoto balíčku. Máte o jednorázové dokoupení kreditů zájem? Napište nám na info@overenyweb.cz a my Vám připravíme balíček na míru Vašemu e-shopu.