overenyweb.cz

Spusťte první kampaň

Nápověda / Začněte zobrazovat notifikace / Spusťte první kampaň

Pokud máte aktivní Pixel kód, je ten pravý čas na spuštění prvních notifikací. Po přihlášení do vašeho účtu na Overenyweb.cz klikněte na tlačítko “Přidat kampaň”.

1. Nastavte zobrazování notifikací

V prvním kroku nastavte název nové kampaně a stránku, na které chcete notifikace zobrazovat. Pokud chcete notifikace zobrazit na celém webu, vložte do “zahrnuje” celý název vaší webové stránky a potvrďte klávesou Enter. Můžete také zadat stránky, na kterých nechcete notifikace zobrazovat (např. košík). V takovém případě stačí vložit odkaz této stránky do pole “Vylučuje )nepovinné)” a opět potvrdit klávesou Enter. Všechny provedené změny potvrdíte kliknutím na tlačítko “Uložit změny”.

2. Nastavte vzhled notifikací

V horní liště klikněte na záložku “Vzhled”. Zde můžete upravit místo zobrazování notifikací, rychlost jejich zobrazování, dobu zobrazení a prodlevu mezi jednotlivými notifikacemi. Vše můžete nastavit zvlášť pro zobrazení na počítači a na mobilu. Je zde také možnost vypnout zobrazování notifikací na jednotlivých zařízeních. Veškeré změny opět uložte pomocí tlačítka “Uložit změny”, které se nachází v levém dolním rohu stránky.

3. Přidejte notifikace

Klikněte na tlačítko “Přidat notifikaci” v pravé části webu. Zde naleznete seznam všech notifikací, které můžete na svých webových stránkách zobrazit. Vyberte si ty, které chcete na svém webu zobrazovat.

Pro první kampaň doporučujeme vybrat “Poslední objednávky” v kombinaci s Heureka nebo Zboží.cz recenzemi (pokud máte nastavený Heureka API klíč a Zboží.cz API klíč). Přidejte také “Vlastní notifikaci”, ve které komunikujte benefity nákupu na vašem e-shopu.

Seznam všech notifikací v kampani naleznete na záložce “Notifikace” a můžete zde jednotlivé notifikace také pozastavovat ve sloupci “Status” u každé z notifikací.

Toto byl poslední krok nastavení kampaně. Nyní by se měly začít notifikace zobrazovat na vašich stránkách. Pokud notifikace nevidíte a prošli jste tímto návodem, napište nám na info@overenyweb.cz a my vám s nastavením pomůžeme.

Přehled kampaní
Pro každý web můžete spustit více kampaní. Jejich přehled naleznete po kliknutí na záložku “Kampaň” v levém menu stránky. Jednotlivé kampaně můžete snadno pozastavit změnou jejich statusu. Případně můžete kampaň kompletně vymazat kliknutím na tři tečka u kampaně.