overenyweb.cz

Nainstalujte Pixel kód na váš web

Nápověda / Začněte zobrazovat notifikace  / Nainstalujte Pixel kód na váš web

Nejdůležitější krok, bez jehož splnění se na vašem webu nemohou notifikace zobrazovat. Není to nic těžkého. Stačí vložit krátký kód do hlavičky vašeho webu a vše ostatní se již propojí automaticky. Pojďte na to!

Pokud jste v aplikaci nový, postupujte přesně dle pokynů po registraci, v rámci kterých vás instalací Pixelu provedeme. Tento návod slouží pro všechny uživatele, kteří prvotní nastavení přeskočili nebo chtějí přidat Pixel kód na další webové stránky.

1. Přidejte novou webovou stránku

V levé horní části obrazovky klikněte na název vašeho již přidaného webu. Z nabídnutých možností následně klikněte na “Zobrazit všechny”. V pravém rohu se zobrazí tlačítko “+Přidat web”. Klikněte na něj a vyplňte údaje o vašich webových stránkách a potvrďte tlačítkem “Přidat”.

2. Vložte Pixel kód na váš web

V seznamu přidaných webových stránek vyberte nově přidaný web. Následně v levém menu klikněte na záložku “Nastavení”. Zde máte možnost upravit údaje o webové stránce a zároveň zde naleznete Pixel kód. Ten zobrazíte kliknutím na tlačítko “Propojit” pod údaji o webu. Zobrazí se vám Pixel kód, který zkopírujte a vložte jej do hlavičky vašich webových stránek. Zde naleznete návody, jak Pixel kód vložit do různých e-shopových systémů.

3. Aktivujte Pixel kód

Otevřete si vaše webové stránky, na které jste vložili Pixel kód a proklikejte pár stránek (např. kategorií produktů). To nám pomůže zachytit první data z vašich stránek. Nyní si otevřete administraci vašeho účtu v aplikaci Overenyweb.cz a klikněte na tlačítko “Zkontrolovat”. Pokud se zde zobrazí zelená fajfka s nápisem “Aktivní”, vše se podařilo a Pixel kód je nyní aktivní.

Neaktivní Pixel kód
Prošli jste návodem a stále není Pixel kód aktivní? Napište nám na info@overenyweb.cz a my vám s nastavením pomůžeme.

Pokud je Pixel kód aktivní, pokračujte na spuštění první kampaně.