Ověřený Web pomáhá e-shopům na platformě FastCentrik

logo@2x

Máte e-shop na platformě FastCentrik a lámete si hlavu nad tím, jak zvýšit množství svých objednávek? Ukažte svým zákazníkům, že je váš e-shop oblíbený a že se na něm bez přestání nakupuje. Využít můžete zobrazení oznámení o aktivitě zákazníků s Ověřený web.

Jak vám Ověřený web pomůže zvýšit množství objednávek?

Tento doplněk dokáže zvýšit konverzní poměr e-shopu v průměru o 15 – 20 %. To jsou tisíce a mnohdy i statisíce korun v tržbách navíc každý měsíc do vaší kapsy. A to díky psychologickým principům, které působí na podvědomí návštěvníka a zvyšují pravděpodobnost jeho nákupu. Lidé se totiž snadno nechají ovlivnit chováním ostatních a považují jejich chování za důkaz, že vašemu e-shopu mohou důvěřovat, vaše produkty jsou kvalitní a nemusí se bát u vás utratit peníze. Říká se tomu sociální důkaz a každý den pomáhá e-shopařům po celém světě úspěšně prodávat jejich produkty.

A to vše jen za pomoci malých chytrých notifikací, které ukazují, jak se ostatní návštěvníci u vás na e-shopu chovají. Ty jsou totiž mnohdy tím posledním pomyslným propíchnutím, které postrčí váhajícího návštěvníka k dokončení své objednávky.

Zobrazujte až 7 různých notifikací a zvyšte své prodeje

  • Poslední objednávky – ukažte všem návštěvníkům vašeho e-shopu, že u vás lidé nakupují. To zvedne důvěru nově příchozích návštěvníků a rapidně zvýší pravděpodobnost jejich nákupu.
  • Poslední registrace – ukažte návštěvníkům, že se ostatní registrují k odběru vašich newsletterů a zvyšte šanci, že se zaregistrují také.
  • Návštěvnost – aktuální statistiky – zobrazujte aktuální počet návštěvníků vašeho webu. Vyvoláte tak v novém návštěvníkovi pocit, že na webu není sám, což zvyšuje jeho důvěru ve váš web.
  • Návštěvnost – souhrnné statistiky – kolik na vašem webu bylo lidí za posledních 24h, 7 nebo 30 dní? Ukažte všem tyto statistiky. Ať všichni vidí, že se u vás dveře netrhnou.
  • Heureka – recenze a hodnocení – skvělé recenze jsou tím nejlepším argumentem, proč nakoupit právě u vás. Recenze automaticky stahujeme z Heuréky.
  • Zboží.cz – recenze a hodnocení – sbíráte kladné recenze na Zboží.cz? Žádný problém. I tyto recenze zobrazíte v našich notifikacích.

Nejlepších výsledků dosahují e-shopaři z platformy FastCentrik s kombinací těchto 3 notifikací.: Posledních objednávek, Recenzí a vlastních notifikací. Pro menší a začínající e-shopy se dle našich zkušeností vyplatí přidat ještě statistiky o souhrnné návštěvnosti e-shopu. Ukážete tak, že váš e-shop stále žije.

Návrh bez názvu-4

Navíc si můžete libovolně upravit vzhled a barvu jednotlivých notifikací tak, aby se graficky hodily na váš e-shop nebo vytvořit bláznivou notifikaci, která přiláká oko každého návštěvníka e-shopu. Vše dle vašeho gusta.

Snímek obrazovky 2023-04-18 v 14.46.10

Princip sociálního důkazu a chytré notifikace používají největší hráči ve světovém e-commerce jako jsou Amazon nebo Booking. Zvyšují tak své tržby a nyní máte možnost využít tento celosvětový trend pro zvýšení prodejů také na svém e-shopu.

Je to navíc zcela bez závazků a velice snadné. Nebudete potřebovat ani programátora. Notifikace si můžete vyzkoušet zdarma. Až po jejich vyzkoušení se rozhodnete, zda je chcete využívat i nadále.

Co dělat, když si chcete propojit svůj e-shop s Ověřený web?

Máte e-shop na platformě FastCentrik a chtěli byste vyzkoušet propojení s Overenyweb.cz? Je to snadné a úplně stačí vložení Pixel kód přes Google Tag Manager (GTM). Jak přesně postupovat a co dělat, pokud na svém e-shopu zatím Google Tast Manager nevyužíváte, se dozvíte v naší nápovědě zde.

Další články: