Jak sdílet reels na stories

Pokud chcete sdílet Reels na svých Stories na platformě Instagram, můžete postupovat podle následujícího návodu:

  1. Otevřete aplikaci Instagram na svém zařízení a přihlaste se do svého účtu, pokud ještě nejste přihlášeni.

  2. Přejděte do sekce Reels. Můžete tak učinit buď klepnutím na ikonu fotoaparátu v horní části obrazovky nebo přejetím prstem doprava při prohlížení feedu.

  3. Vytvořte svůj Reels obsah. Můžete nahrát videa ze svého zařízení nebo vytvořit nové videa přímo v aplikaci Instagram. Postupujte podle pokynů na obrazovce, abyste vytvořili požadovaný obsah pro své Reels.

  4. Po dokončení úprav a přidání efektů a hudby klepněte na tlačítko “Další” v pravém dolním rohu obrazovky.

  5. Nyní budete mít možnost přidat text, popisky a hashtagy ke svému Reels. Můžete také vybrat vhodné náhledové obrázky a nastavit přístupnost svého videa. Až budete mít tyto úpravy hotové, klepněte na tlačítko “Další”.

  6. Na další obrazovce uvidíte možnost sdílení svého Reels. Zde najdete volbu “Sdílet do Stories”. Klepněte na ni.

  7. Před sdílením na Stories můžete přidat další text, popisky nebo kreativní prvky. Můžete také změnit nastavení soukromí nebo vybrat konkrétní skupinu lidí, se kterou chcete svůj Reels sdílet.

  8. Pokud jste spokojeni se všemi úpravami, klepněte na tlačítko “Sdílet”. Váš Reels bude nyní sdílen na vašich Stories, kde si ho vaši sledující mohou prohlédnout.


Tímto způsobem můžete snadno sdílet své vytvořené Reels ve svých Stories na Instagramu. Nezapomeňte, že funkce a rozhraní aplikace se mohou mírně lišit v závislosti na verzi aplikace a zařízení, které používáte.

film-gbfb98c01b_640

Další články: